VIANOČNÉ TRHY 2016

OZNAM
napísané 18.1.2017 , zverejnil Tomáš Kováč
aktualizované 18.1.2017

Tak ako aj predchádzajúce roky, i v roku 2016 sme pripravili v našej obci vianočné trhy. Obohatili sme ich o viacero noviniek, ktorými sme chceli umocniť čaro vianočných sviatkov.

Na úvod vystúpil Detský folklórny súbor Cipovička pod vedením tanečnej pedagogičky Janky Veselej. Kolektív 40-tich detí nám prostredníctvom mnohých piesní, kolied, riekaniek a hier pripomenul a priblížil vianočné tradície. Po tomto vystúpení sme netrpezlivo čakali príchod Mikuláša, ktorý prišiel v sprievode krásnych anjelov a nezbedných čertov. Vianočnú atmosféru sme zavŕšili rozsvietením vianočného stromčeka, pri ktorom sme si spoločne zaspievali Tichú noc. Ďalšie chvíle nám svojimi piesňami spríjemňovala dychová hudba Fatranka a rôzne vianočné dobroty.

Veríme, že sa nám opäť podarilo  spríjemniť vám adventný čas a pripraviť príležitosť na strávenie vzácnych chvíľ s rodinou, priateľmi alebo blízkymi. Zároveň sa chceme poďakovať všetkým tým, ktorí nám otvorene prejavili podporu, svoj záujem a ponúkli pomocnú ruku.

Ďakujeme.

Nové dokumenty

  

Projekty a aktivity obce