SÚŤAŽ „NAJ MESTO A OBEC SLOVENSKA 2018“ a „PRIMÁTOR/STAROSTA SLOVENSKA 2018“

OZNAM
napísané 3.4.2018 , zverejnil Trzuba Pavol
aktualizované 4.4.2018

Portál SLOVAKREGION.SK vyhlásil súťaž o „NAJ mesto a obec Slovenska 2018“ a „Primátor/Starosta Slovenska 2018“. X. ročník súťaže prebieha od 01.04.2018 od 12,00 hod. do 31.10.2018 do 12,00 hod.

Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa Vám páči.

Ak má niekto záujem podporiť svojho primátora/starostu, zašle krátky popis s kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre svoje mesto/obec. Popis je možné zaslať pomocou banneru, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce.

V roku 2017 sa aj naša obec zapojila do tejto súťaže. Vďaka podpore občanov sa obec Rosina umiestnila na 30. mieste z 2 785 zapojených obcí. Veríme, že aj tento rok sa všetci zapojíme do súťaže a našu obec posunieme o zopár priečok dopredu.

 

Do súťaže je možné sa prihlásiť tu:  http://www.slovakregion.sk/sutaze/2018

Nové dokumenty

  

Projekty a aktivity obce