Stolný tenis

30.1.2014

V sobotu 15. februára 2014 usporiadal stolnotenisový oddiel Rosina v telocvični ZŠsMŠ Rosina 3. ročník turnaja neregistrovaných hráčov v stolnom tenise. Na turnaji sa zúčastnilo 24 hráčov v kategórii dospelých a 8 hráčov v kategórii žiakov. V príjemnej atmosfére hrali dospelí o víťazné poháre a žiaci o medaily a diplomy. Vytúžené víťazstvo dosiahol Peter Majerík, pohár za druhé miesto získal Jaroslav Kais, tretie miesto obsadil Pavol Holeša. V kategórii žiakov získal najcennejší kov Patrik Trzuba, striebornú medailu Michaela Beniačová a bronz Kristián Sádecký. Menej úspešní z kategórie dospelých, ktorí nepostúpili do semifinálových skupín, sa usilovali získať cenu útechy. Po tuhom boji ju napokon získal Ján Hanzel po víťazstve 3 : 2 nad Lukášom Gjablom. Všetci zúčastnení sa tešia na ďalší ročník turnaja.

16.2.2013

Stolnotenisový oddiel Rosina zorganizoval v sobotu 16. februára 2013 v telocvični ZŠ Rosina druhý ročník turnaja neregistrovaných hráčov v stolnom tenise. Oproti minulému roku sa na ňom zúčastnil hojný počet hráčov: 21 dospelých, ale len 5 žiakov. Dospelí hrali v štyroch skupinách, pričom bojovali o prvé tri postupové miesta v tabuľkách skupín.